שילוט סניפים וניהול מבצעים

שילוט סניפים וניהול מבצעים

eWave Mobile מובילה ללא עוררין את שוק מערכות השילוט בישראל. החברה פיתחה את כל מערכות השילוט של הרשתות הגדולות בארץ, כגון שופרסל, מגה, הום סנטר וניו פארם, כמו גם מערכות שילוט של מגוון רשתות קטנות ובינוניות.

 

מערכת השילוט של eWave Mobile מאפשרת להפיק את כל שלטי המוצרים והמבצעים ברשתות מכל סוג וגודל. היא משמשת לעדכון שוטף ומדויק של השלטים בסניפים השונים, ולהצגת המוצרים בצורה זהה בכל הסניפים. כמו כן היא מאפשרת הדפסה אוטומטית של שלטים שונים לכל סוגי המבצעים על בסיס הנתונים הקיימים בארגון, ובכלל זה מבצעי תגמולים, מבצעי מחיר ופריטים שאינם במבצע.

 

המערכת כוללת עיצובים מותאמים לסוגי הפריטים השונים, שדות הזנה קבועים (כגון שם המוצר, המותג, המחיר והמשקל) ושדות ייעודיים למוצרים ספציפיים. ההפקה מתבצעת מרחוק דרך מערכת מרכזית מבוססת Web, ובצורה יזומה על ידי משתמשי הקצה בסניפי הרשתות. eWave Mobile מבצעת אינטגרציה מורכבת למערכות התפעוליות של הארגון, כגון AS/400, Active Directory וריטליקס.

 

מערכת השילוט מאפשרת למשתמשים לקבל את כל המידע הדרוש להם במקום אחד, עם ממשק פשוט, יעיל ונוח שהופך את חוויית המשתמש לידידותית במיוחד. מערכת השילוט מאפשרת חיסכון בעלויות התפעוליות, מקצרת את תהליכי העבודה, מחזקת את מיתוג הרשת, מאפשרת לקדם מוצרים ספציפיים וחשוב מכל – מגבירה באופן ברור ומוכח את ההכנסות!

 

המערכת מורכבת משלושה רכיבי תוכנה מרכזיים:

 

  • מערכת עיצוב מרכזית המאפשרת להכין שלטים בשפה ובפורמט הרצויים תוך שימוש בממשק גרפי ואינטואיטיבי
  • תוכנת הפקת שלטים בסניפים המאפשרת לבחור פורמט הדפסה, לשלוף נתוני פריט מהמערכת התפעולית, להקליד נתונים ולעדכן תיאורים ומחירים, ולהדפיס את השלטים
  • תוכנת הפצה לסניפים המותאמת למערכות המחשוב של הלקוח ולדרישותיו הספציפיות.